Dizayn

Projenin ilk aşamasında müşteri ihtiyaçlarını yerinde analiz ederiz ve en iyi çözümü tasarlanmaya çalışırız.

Bu aşamada AGV ve AGV'nin kullanılacağı toplam sistemin dizaynı üzerine çalışır; sadece agv değil aynı zamanda sistemin de en iyi şekilde çalışabilmesi için gerekli olan ek kurulumları ve minumum ihtiyaçları belirleriz.

Hedefimiz en az sayıda AGV kullanarak, müşterinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak sistemi ve en ekonomik, güvenilir çözümü tespit etmektir.


Üretim

AGV veya Mekik sistem için ihtiyaç duyulan bütün mekanik parçalar, elektrik aksamları, PLC yazılımı, elektronik kartlar ve diğer yönetsel yazılımlar Roboten atölyesinde tamamı konusunda uzman ekibimiz tarafından test edilerek montaj edilir. Bu sayede müşteriye teslim edilecek sistemin güvenilirliğini garanti altına alırız.


Kurulum

Sistemin kurulumunu şirketinizde gerçekleştirmeden önce kendi işletmemizde yaparak çalışabilirliğini garanti ediyoruz. Çalışan sistemin işletmenize nakledilmesini sağlayıp kurulumu gerçekleştiriyoruz. Kurulum aşamasında sahada yer alan teknisyen ekibimiz ile şirket içi faktörlerden dolayı oluşabilecek potansiyel problemleri anında çözüyoruz.


Eğitim

Roboten olarak eğitim sırasında ve sonrasında devreye alınan sistemleri kullanacak operatörlere, kurulumda yer alan şirket çalışanlarına ve bakım operatörlerine gerekli tüm eğitimleri vererek sistemi sahiplenmelerini sağlıyoruz.


Satış Sonrası Hizmetler

Satış sonrasında sistemin işleyişi sırasında yaşanacak problemleri çözmek amacıyla uzak masaüstü bağlantısı ile sisteme anında erişerek problemlerinizi çözüyoruz. Sistem devreye alındıktan sonra da Roboten kesintisiz desteğini sürdürmektedir.

Sizlere sağlayacağımız destekler:
  • Periyodik PM ve TPM döküman desteği
  • Yedek parça ve listeleri
  • Zamanında, yerinde servis hizmeti
  • 24 Saat Telefon desteği
  • Müşteri talebine istinaden bakım anlaşması çerçevesinde periyodik bakım hizmeti