Şirket Profili

Türkiye'de uluslararası standartlarda AGV (Automated Guided Vehicles) ve mekik(shuttle) üretimi yapan, şirketlere anahtar teslim projeler sunan bir firmayız. Başladığımız her projede müşterilerimize stratejik partnerimiz anlayışıyla yaklaşıyor ve üretmiş olduğumuz teknolojileri sürece tam entegre edilmiş şekilde teslim ediyoruz.

Üretimini yaptığımız taşıma sistemlerinin tasarımını, yazılımı ve entegrasyonunu alanında uzman ekibimiz tarafından proje yönetimi mantığı çerçevesinde ele alır ve ihtiyaca özel butik çözümler üretiriz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda farklı özelliklerde AGV ve mekik sistemleri tasarlarız ve ürettiğimiz sistemi devreye alıp çalıştırarak onların hizmetini sunarız.

Hedefimiz Yerli Kaynakları kullanılarak Sanayicimize hizmet edebilecek; Bakım, servis ve yedek parça desteği ile daima çalışır şekilde ürünler sunmaktır. Bu sebeble yurtdışından paket ürünler alıp satmak yerine müşteriye göre butik üretim yapmaktayız.

Üretime başlamadan önce devreye alacağımız sistemin simülasyonunu kurgular, müşterilerimizin değerlendirmelerine sunarız.